Obavestenje za sve gradjane Opstine Novo Brdo
|
OBAVESTENJE
Postovani gradjani Opstine Novo Brde, obavescujemo da, Opstina Novo Brdo uz podrsku Projekta Kosovo-Svaicarska za lokalnu samoupravu i decentralizaciju LOGOS, zavrsila Nacrt- Opstinskog Razvojnog Plana, koji odredjuje buducnost ekonomskog razvoja, infrastrukture, iskoriscavanje zemljiste i sredine kao i demografska i socijalna pitanja opstine Novo Brdo.
Nacrt-Opstinski Razvojni Plan za Opstinu Novo Brdo,je znacajan document Opstine,koja odredjuje vremena njegovog razvijanja u buducim 10 do 15 godina.prema tome vasa prisutnost u debatu ovog dokumenta,ima posebni znacaj da Opstinski Razvojni Plan bude u skladu sa njihovim interesima.
Stoga, predstavnici politickih partija, organizacijama i nevladine organizacije, profesori i nastavnici, umetnici, fermeri, sportisti, predstavnike udruzenje zena kao i vi postovani gradjani, pozivamo vas da budete aktivni deo” Nazrt-Opstinskog Razvojnog Plana za Opstinu Novo Brdo”, i da date vase primedbe i kometare.
Od dt. 18.09.2012 do dt.18.11.2012 komplet material bice izlozen na ulazku zgrade opstine u podzemni sprat i u Sali Skupstine, i vi ste slobodni i mozete da: primedbe, komentare, predloge i vase ideje predstaviti tokom radnih dana Ponedeljak-Petak pocetkom od 08:00- 16:00 casova na svesku koja se nalazi u Sali.
Nadamo se da cete naci vremana da nam posetite.
S’postovanjem
|