Odrzana prva vanredna sednica Skupstine Opstine
U sastanku su ucestovali :Gradonacelnik Novo Brdo g. Bajrush Ymeri, direktori Direktorata i OSCE.
Sastanak otvorila Predsedavajuca Skupstine Opstine go. Shefkije Mehmeti i nakon pozdrava prisutnih predstavlja dnevni red sa ovim tackama:
Srednjorocni okvir troskova 2013-2015;
Izvestaj Generalne Kontrole (Auditora) za 2012 g.
U ovom sastanku usvajen je dnevni red gde je i doneta odluka za Srednjorocni Okvir troskova za 2013-2015
Sastanak odrzan u prostorijama S.O.-a, Novo Brdo