Odrzana sednica Skupstine Opstine Novo Brdo po predvidjenom redosledu.
|
U sastanku ucestovali:Podpredsednik Opstine g.Driton Avdyli, Direktori Opstinskih Direktorata: Ekonomiju i Financeje, Poljoprivrede, Prosfete, i predstavnik OSCE-a. Sastanak otvorila Predsedavajuca Skupstine Opstine, i pozdravila prisutne goste i clanove Skupstine (14).
Predlozene tacke dnevnog reda su :
1.Usvajanje zapisnika od predhodnog sastanka S.O.-a;
2.Usvajanje financijskog izvestaja, za cetfrto tro mesecje fiskalne godine 2011;
3.Donosenje odluke za povecanje Prihoda Opstine za 2012 godinu;
4.Razmatranje i Usfajanje Pravilnika za Raspodelu Stpendija, (Direktorat Prosfete); 5.Razmatranje i Usfajanje predloga plana za raspodelu Subvencija za realizaciju projekat razvoja Poljoprivrede – Automatske Muzilice, (Direktorat Poljoprivrede); 6.Razmatranje Zahteva; 7.Ostala pitanja. Predlozeni Dnevni Red je usfojen jednoglasno.
Kao i razmatranje svih pristiglih zahteva. U ovom sastanku je usfojen Finacijski Izvestaj za zadnje tromesecje za fiskalnu godinu 2011, Predlog za povecanje i prenos prihoda opstine za 2011 g,– 2012g, Pravilnik o podelu Stipendija,
|