Gradonacelnik Novo Brde g.Bajrush Ymeri u sastanku primio Porucnika g.Matt Alexander, sa novim duznostima u kancelariji LMT-a 2 u Novo Brdo sa njegovim saradnicima
Poceci Gradonacelnik g.Ymeri zahvalio Porucnika g.Matt Alexander LMT 2 za posetu i nakon toga obavestio prisutne sa stanjem(situacijom ) u Opstini , u vezi sa aktualnostima koje se ticu, saprocesom decentralizacije,medjuzajednicki odnosi, stanje besbednosti,proces ekonomskog razvoja i ruralni turizam.
Gradonacelnik g.Ymeri izrazio zadovoljstvo za dobru saradnju koje smo imali sa svim ranijem rotacijama LMT-a i rekao da cemo nastaviti veoma dobru saradnju kao i sa ranijim rotacijama koja je imala kancelarija LMT-a u Novo Brdo.
“Vi radite veoma dobar posao za nas i mi smo zahvalni za doprinos u ovom pravcu da pitanje stanja bezbednosti bude mirna,u Opstini Novo Brdo slobodno kretanje i stanje bezbednosti je u naj visokom nivou, mi smo uvek bili kao primer multietniciteta ,zajednickog zivota dobrog i mirnog stanja,posebno za sve ovo zahvaljujem gradjane ove Opstine ” rekao je g. Ymeri.
Potom Porucnik g.Matt Alexander zahvalio Gradonacelnika za docek i zadovoljan je sa radovima koje su uradjene u aspektu bezbednosti od raznih rotacija ove kancelarije LMT-a u Novo Brdo, i rekao je da cemo nastaviti usku saradnju medju nas .