Градоначелник општине Ново Брдо Светислав Ивановић посетио је током 
Ранко Ивковић из села Бољевце живи сам у кући старој више од 60 година без минималних услова за становање и која се због дотрајалости налази у фази рушења.
Боравак у оваквом стамбеном објекту представља велики ризик за станре и главни циљ посете градоначелника општине Ново Брдо г. Ивановића је био , изналажење решења за привремени смештај угроженог Ранка Ивановића .
„Сваке године кроз разне пројекте општине трудимо се да помогнемо оваквим породицама да своје дотрајале стамбене објекте адаптирају доделом грађевинског материјала или преко пројекта РРК5 направимо нове куће за угрожене становнике наше општине“, рекао је г. Ивановић .
Ранко Ивковић је такође корисник социјлне помоћи општине Ново Брдо и за њега ће општина наћи неко решење како би му створили основне услове за нормалан живот.