Данас је у центру за социјални рад у општини Ново Брдо у присуству градоначелника г. Ивановића подељено 15 новогодишњих пакетића за најмлађе.
Добровољна акција чланова организације АСБ и Преда-плус се спроводи већ неколико година у низу у једанајест партнерских општина .
Ово је веома хуман гест људи који су издвојили времена и средстав да обрадују малишане у нашој општини и дугујемо им велику захвалност на томе. Општина Ново Брдо једна од нај сиромашнијих општина и већина деце ове године вероватно неће имати услова да се радују новогодишњим пакетићима. Из тог разлога смо и ми као локална самоуправа Ново Брдо такође обезбедила пакетиће за нај угроженије и верујем да ћемо у сарадњи са нашим партнерским организацијама успети да онбрадујемо све малишане у нашој општини.