Градоначелник општине Ново Брдо г. Ивановић са сарадницима се током посете основној школи „Скендербегу“ у Доњем Макрешу упознао са радом школе и њеним потенцијалима, Градоначелник је поручио да ће општина свесрдно подржати њене планове за даљи развој.
Градоначелник општине Ново Брдо г.Светислав Ивановић је овом приликом уручио пакетиће ученицима ове школе.
Желим да вам честитам предстојећу нову годину и да са много успеха наставите даље школовање рекао је Ивановић . Током посете градоначелник је разговарао са ученицима и одговарао на њихова питања .
Током ове недеље у плану је да се поделе пакетићи и за децу у дечијем вртићу „Колибри“ у Коретишту.

