Градоначелник Новог Брда Светислав Ивановић пожелео је грађанима срећну Нову 2019. годину и изразио задовољство протеклом, као и наду да ће 2019. година бити још успешнија.
– Поштовани суграђани, сви ми заједно стварамо бољју будућност и колектива напредујемо. Од нашег труда и посвећености зависи какав ће напредак бити створен у наредном периоду, а с обзиром на то да смо поставили чврсте темеље претходне године, извесно је да ће 2019. година бити још једна успешна година за нашу општину . Бољи квалитет живота за све грађане Новог Брда нам је приоритет, тако да ћемо свим расположивим капацитетима и ресурсима у години која је пред нама наставити да унапређујемо нашу заједницу. Уређење наше општине у урбанистичком и комунланом сектору нам је константан изазов и спремни смо да новим пројектима подижемо ниво пружања комуналних услуга.. Ново Брдо и његови грађани су увек били солидарни, а ми никада не заборављамо оне којима је помоћ најпотребнија и савесно се опходимо према свим социјалним категоријама – рекао је градоначелник Ивановић и пожелео грађанима у 2019. години много успеха у раду , здравља и среће.