| Поводом новогодишњих празника градоначелник општине Ново Брдо је са сарадницима посетио полицијску станицу и том приликом разговарао са командиром г. Гани Хуруглица и замеником командира г. Ненадом Стојановић.
Командир полицијске станице се захвалио градоначелнику на посети као и на досадашњој сарадњи и подршци општине Ново Брдо. Градоначелник је овом приликом свим припадницима полицијске станице Ново Брдо честитао Нову годину и пожелео пуно успеха у предстојећој 2019.Години. |