Градоначелник општине Ново Брдо Светислав Ивановић посетио је ромску породицу Јашари . Поводом новогодишњих празника сваке године општина Ново Брдо организује акцију доделе хуманитарне помоћи за најугроженије породице као и новогодишње пакетиће за најмлађе.
Данас смо посетили ромску породицу Јашари и донели пакетиће за најмлађе. Наш циљ је да свим заједницама у општини Ново Брдо посветимо довољно пажње како се нико не би осетио запостављено. Мени је велико задовољство што имам прилику да обрадујем малишане јер то за њих представља један од најрадоснијих тренутака и циљ наше акције је да малишанима улепшамо почетак Нове Године , истакао је г.Ивановић.


