Градоначелник општине Ново Брдо Светислав Ивановић посетио је током данашњег дана социјално угрожену породицу Савић која живи у веома тешким условим без прилазног пута до куће.
Један од приоритетних пројеката за ову годину је и уређење пута до куће породице Савић која до сада није имала прилазни пут од куће до главног сеоског пута.
Општина Ново Брдо је у више наврата помагала породици Савић а једна од већих донација је била и изградња куће.
Настојаћемо да Савићима у што краћем року изградимо прилазни пут до куће којим би могли несметано да пролазе . Општина Ново Брдо има велики број села са припадајућим махалама у којима је веома лоша путна инфраструктура и током прошлог мандата сам се трудио да све махале добију прилазне путеве што ће ми бити главни циљ и у наредном периоду. Истакао је г. Ивановић