Градоначелник општине Ново Брдо Светислав Ивановић посетио је током јучерашњег дана социјално угрожену породицу Перић која живи у крајње нехуманим условима искључиво од социјалне помоћи.
Бранислав Перић из Паралова иако је радно способан он је спречен да се бави било каквим послом из разлога што је принуђен да се стара о болесној мајци која је већ четири године непокретна.
Више пута смо посећивали породицу Перић и доносили помоћ у виду пакета хране и хигијене као и данас .Ове године смо такође уочи новогодишњих и божићних празника наставили са нашом традиционалном акцијом помоћи социјално угроженим породицама која траје већ неколико година уназад.
Породица Перић је једна од најугроженијих породица у нашој општини па смо из тог разлога одлучили да их ове године обрадујемо заменом једног дела дотрајалог намештаја и целокупне дотрајале столарије на кући и тиме им честитамо предстојеће празнике истакао је г.Ивановић.



