Драги суграђани !
Честитам свим Православним верницима највећи хришћански празник Божић.
Уз најрадоснији дан Христовог рођења присећамо се темељних вредности јединства , солидарности , љубави, разумевања и вере у срећнију будућност.
Нај искреније желим да нам свима Божић и предстојећи празнични дани донесу срећу и подсете на важност неговања толеранције и међусобног разумевања .
Позивам Вас да у години која је пред нама унапређујемо темеље садашњег развоја и препознамо заједнички пут ка просперитетнијој будућности .
Желим Вам добро здравље, срећу и пуно успеха у предстојећој години.
Мир Божији! Христос се Роди !
Ваш градоначелник
Светислав Ивановић