DEBAT SA GRADJANIMA
KANCELARIJA GRADONACELNIKA
Bazirano na Zakonu za Lokalnu Samoupravu i Statuta Opstine
Gradonacelnik
Odrzava:
DEBAT SA GRADJANIMA
Debat sa gradjanima odrava ce se u Cetvrtak, dt. 27/12/2012 u 14:00 casova, u Sali Skupstine Opstine Novo Brdo.
Dobro nam dosli
Bajrush Ymeri- Gradonacelnik