Odrzan redovni sastanak Skupstine Opstine Novo brdo
|
U sastanku su ucestovali :Gradonacelnik Novo Brde g. Bajrush Ymeri, Direktori Direktorata i OSCE.
Sastanak otvoren od strane Predsedavajuce Skupstine go.Shefkije Mehmeti i nakon pozdrava sa prisutnim procitao dnevni red sa ovim tackama:
1.Usvajanje zapisnika sa prosle sednice S.O.-a;
2.Usvajanje prevog tromesecjeg financijskog izvestaja za 2012 g.;
3.Predlog Odluka za Kpitalne projekte;
4. . Predlog odluka o formiranje komisije za odabir lokalnih saveta ;
5.Razmatranje zahteva;
6.Razno.
U ovom sastanku usvajene su sve tacke dnevnog reda i donete su odluke za Usvajanje prevog tromesecjeg financijskog izvestaja za 2012 g., odluka za o formiranje komisije za odabir lokalnih saveta, kao i kod razmatranje zahteva donete su nekoliko odluke za njihovu usvajanje.
|