Gradonacelnik Novo Brde g.Bajrush Ymeri sastao se danas sa predstavnicima Udruzenja slepih i slabim vidljivosti Kosove ogranak iz Gnjilana
U ovom sastanku su ucestovali Bujar Rashiti Predsednik Udruzenja i Bajram Spahiu Izvrsni Direktor.
U ovom sastanku zajedno diskutirano je o mogucnostima pomoci ovog udruzenja sa financijskim sredstvima da bi bolje funksionirao. Gradonacelnik g.Bajrush Ymeri zahvaljivao za posetu i za ovaj sastanak sa njima i obecao da ce izdvojiti iznos sredstva u Skupstini Opstini da vam pomognemo za bolje funksionisanje ove Udruzenje.
G.Bajram Spahiu zahvalio Gradonacelnika,Direktora Zdravstva I Socialna Pitanja , Opstinu u celini za dosadasnji pomoc od 2008 g. koju ste dali ovoj udruzenje slepih da bi operisala kao udruzenje.