Gradonacelnik cestita gradjanima praznik Kurban Bajrama
Prilikom praznika Kurban Bajrama, Gradonacelnik Novo Brde, g,Bajrush Ymeri, cestitao praznik Gradjanima nase Opstine, islamske vere.
“Ovaj praznik je simbol zrtvovanja, dobrote,solidarnosti medju ljudima, je dan mira i ljubavi. Molimo boga da ovaj vredan praznik da poboljsa jos mir, radost, ljubav i postovanje jedni za drugog u nasim porodicama i u nasom drustvu”, kaze se u cestitku Gradonacelniku Ymeri.