Direktorat Urbanizma,Katastra i Zastite Sredine
O B A V E S T E N J E
Obavestavaju se svi gradjani Opstine Novo Brdo da Direktorat Urbanizma, Katastra i Zastite Sredine da u saradnji sa Ministarstvom Sredine i Planiranje Prostora odredjeno je da 24 Maja – kampanju “Da ocistimo Kosovu “ koja ima za cilj mobiliziranje gradjana Kosove za ocuvanje i zastitu sredine.
Ovaj aktivnost je i kao deo pripremljenog plana od strane Opstine Novo Brde SIAP-a (plana za poboljsanje menadjiranje smece).
Prema tome pozivamo vas da ovog dana da izadjete masovno, i da saradjujete sa nasom komisijom, lokalne savete i da pomazete u ovoj akciji za ociscenje prostora ispred objektima ,lokale ili vase naselje u nacinu da akcija bude sto uspesnija i u nasoj Opstini.
U ovoj akciji osim nasih Opstinskih organa ucestovuju i mnoge privatne kompanije, ucenici skola, razne organizacije, gde svih zjedno da doprinesemo za jedan cisti ambient.
Akcija pocinje u 10:00 casova i zavrsava se u 15.00 h.
Hvala na sardnju.
Direktor D.U.K.Z.S.
___________________
Skender Avdyli