Danas 21.11.2011 odrzan je treci sastanak Opstinskog Odbora za Bezbednost u Zajednici
U ovom sastanku su ucestovali vecina clanova OOBZ-a, u odsustvo Gradonacelnika sastanak vodio Podpredsednik Opstine g.Driton Abdyli.
Tokom ovog sastanka tretirane su mnoge teme i u prvom redu bilo pitanje bezbednosti u Opstini Novo Brdo,i za ovu tacku dato je rec Komandantu Policijske Stanice g.Shukri Aliu koji je obavestio prisutne oko stanje bezbednosti poslednje (prosle) nedelje.
G,Aliu izjavio da stanje bio stabilna i mirna i nije napomenuto nijedan eksces ili neke druge probleme,takodje tokom ovog sastanka diskutirano je i o mnogim cinjenicama ka sto su:Pitanje izgradnja poligona u selo Koretiste,pitanje vatrogasca po mogucnostima i povecanje broja ,pitanje funkcionisanje trga u Labjane(eliminisanje problema u blokiranje puta od prodavaca i raznih vozila tokom tog dana u trgu)kao i pitanje oko jedne septicke jame u Labjanu,i na kraj je bio i pitanje oko divljih deponija i ciscenje (odrzavanje )puteva tokom zimske sezone.
Predstavnik srpske Zajednice g.Dragan Markovic zahvalio Direktora Javnih Usluga odnosno Direktora g.Sami Vllasaliu,za resavanje mnogih znacajnih pitanja (cinjenica) sredjivanje kanalizacijske mreze u selo Bostane.
Sastanak zavrsen sa nekim konkluzijama koje treba u buducem raspravljati u bordu direktora i ako je potrebno i kod drugih relevantnih organa.