Pocela nova skolska godina u Opstini Novo Brdo
U opstini Novo Brdo danas pocela nova skolska godina 2012/13 u svim nivoima preduniverzitetskih obrazovanja. U znak postovanja i podrzavanja za ucenike i nastavnog kadra u skolama nase Opstine, Gradonacelnik, g.Bajrush Ymeri zajedno sa Predsedavajucom Skupstine Opstine , go Shefkije Mehmeti i Direktorom Obrazovanja, g. Adem Abazi posetili su danas osnovne i...